Zahradní pergoly

Vyrábíme nejen nábytek na míru, kuchyně do interiéru. Můžete od nás objednat i jakoukoli zahradní stavbu, pergolu. Celý proces probíhá jednoduše: přijedeme, změříme, vytvoříme kalkulaci a realizujeme výsledné dílo k vaší spokojenosti.

Odporůčame zahradné párty stany

Níže jsou fotografie zahradní pergoly, která byla trochu netradiční svým umístěním, vzhledem i konstrukcí. Při stavbě této pergoly byla využita i zemina a byl vytvořen " ochranný" val. Přebytečná zemina vznikla při zakládání nového rodinného domku a její využití při stavbě pergoly vyřešilo dva problémy najednou. Kam se zeminou a jak vymyslet příjemné a chráněné místo pro posezení.

Základní konstrukce pergoly (kostka) je velmi klasická. Konstrukce zastřešení je vyřešeno trámy (krokvemi). Ty nejsou rozmístěny tradičně rovnoběžně ( paralelně), ale do tvaru paprsků. Trámy krokví jsou dovedeny až na vrchol hliněného valu. Tak vše spolu vzájemně "koresponduje" a posezení je zde opravdu příjemné. Stačí jen dokoupit zahradní nábytek, nebo krásnou zahradní dekoraci.

Neváhejte nás kontaktovat a nechte si od nás vyrobit tu správnou zahradní pergolu! Můžete i ušetřit a vybrat zahradní párty stan.