Zahradní lehátka - kovové varianty

Zahradní lehátka - kovové varianty

Asi nejméně péče vyžaduje kovový zahradní nábytek a kovová zahradní lehátka. Povrch tohoto nábytku není třeba ošetřovat, stačí jej jen pravidelně otřít vlhkým hadrem. I přesto je ochrana tohoto zahradního nábytku před přímými vlivy počasí dobrá a přispěje k vyšší životnosti nábytku. Pokud je vyrobený z nerezové oceli nebo hliníku je tento nábytek téměř bezúdržbový. Pokud ale nemá speciální povrchovou úpravu, je ho na zimu třeba uklidit a během sezóny jej zbytečně nevystavovat vlhku. Hliníkové zahradní sestavy, sety a pěkná zahradní lehátka není problém uklidit a nábytek je snadno přemístitelný a stohovatelný, proto vám zabírá málo místa.

Kovová zahradní lehátka

Kovová komfortní zahradní lehátka mají mnoho předností, které ocení každý milovník pobytu venku na zahradě. Má svůj jedinečný styl a vyniká velkou různorodostí tvarů. Je masivní i vzdušný a dá se lehce kombinovat s mnoha dalšími materiály. Pokud má povrchovou úpravu, dovoluje mu to odolávat různorodému počasí během celého roku a nemusíte jej na zimu uskladňovat při špatném počasí třeba v zahradním altánu či v suchém sklepě. Dá se kombinovat s dalšími materiály a díky tomu mu dodáte osobitý styl.

Kovový zahradní nábytek má velmi mnoho výhod

Díky novým technologiím získal kovový nábytek a zahradní lehátka v průběhu času mnoho nových kladných vlastností. K těm výrazným patří i snadná údržba, vysoká odolnost, jedinečnost zpracování, možnost doplnění dalšími materiály a také dlouhá životnost. Atraktivní vzhled se často dosahuje povrchovou úpravou, nátěry či umělou patinou. Po doplnění odolným dřevem či textilními prvky je velmi zajímavý. Jak vybrat zahradní lehátko? Může být kovové, dřevěné, plastové, nebo třeba z umělého ratanu. Vyberte si způsob polohování, šířku lehátka, zda chcete skládací lehátka nebo raději kolečka na polohování.