Prodej nábytku

 

Zprovoznili jsme pro vás e-shop, kde nabízíme nábytek jiných výrobců za příjemné ceny. E-shop běží na adrese www.t-nabytek.cz. Zde je možné koupit nábytek v obrovském výběru pro vnitřní i venkovní použití. Cena dopravy nábytku je zdarma při nákupu nad 3000,- Kč včetně DPH. Snažíme se zákazníkovi nabídnout komplexní službu a proto zajišťujeme i výnos a montáž (většina námi nabízeného nábytku je demontovaná (v demontu)). Každý nábytek od nás obsahuje návod k montáži a pokud jste trochu zruční, nábytek bez problémů smontujete sami.  Velkou část nábytku máme skladem a je tedy možná okamžitá expedice. V současnosti je v nabídce více než 13000 položek. Vše můžete v klidu promyslet a objednat z pohodlí Vašeho domova.

Specialista

Specializujeme se na prodej šatních skříní, postelí, obývacích stěn. V této nabídce těžko najdete na internetu konkurenci. Vyzkoušejte!

T-nábytek.cz - nové provedení

V červnu 2015 jsme pro vás spustili T-nábytek v naprosto novém provedení. Design je modernější a vzdušnější. Nejvíce ale oceníte funkci filtru v levém sloupečku v každé kategorii. Výběr požadovaného nábytku je tak jednodušší, než kdykoliv předtím. Sháníte obývací stěnu černou nebo červenou? Nebo přímo v dekoru třeba dub sonoma? Použijte náš nový filtr! Jedním kliknutím se vám zobrazí relevantní nabídka...