Nůžkové párty stany pro tu pravou letní párty

Zima je nepříjemná, a proto zaměříme svou pozornost na letní aktivity. Češi si zamilovali garden party. Setkání s přáteli u grilu a dobrého vína. Proč, ne? Neobejde se tato akce bez kvalitního nůžkového stanu. Počasí je vrtkavé a často nám párty pokazí déšť nebo silné sluneční záření. Příjemný stínek oceníte i u odpočinku po namáhavé práci. A pokud vlastníte nemovitost bez garáže a sklepa. I v tomto případě vám může být párty stan k užitku.

Nůžkové párty stany pro tu pravou letní párty

Nůžkové stany ocení i podnikatelé - obrovský výběr nůžkových stanů zde


Nůžkové stany se dají skvěle využít nejen na společenské a sportovní akce.  Mnohé firemní akce se taktéž neobejdou bez kvalitního nůžkového stanu. Dále svatební a cateringové agentury využívají tento výrobek stejně jako občanská sdružení, obce i města. Pokud je u vás aktuální tato nabídka, rozhodně se vyhněte tržnicím, kde jsou sice lákavé ceny, ale domu si přivezete nestabilní párty stan díky nekvalitní konstrukci. Naše výrobky jsou vyrobené podle platných standardů a směrnic. Široká škála barev a rozměrů – 3 x 3 m až po 6 x 12 m.


Výhody nůžkových stanů


Konstrukce zpravidla tvoří ocelové trubky a zesílené spoje, zajišťující stabilitu při každé situaci. Střechy a bočnice se vyrábějí z pevné a nepromokavé umělé tkaniny, kterou bez problému udržíte v čistotě. Přirozeně nechybí prostorná okna. Při pořízení našeho nůžkového stanu můžete počítat s životností přesahující až deset let, velká odolnost proti dešti a silným slunečním paprskům, propojením stanů docílíte většího prostoru, pohodlný vchod a využitelné okna, moderní design se zde snoubí s bytelnou konstrukcí - univerzální využití je hlavní předností tohoto produktu. V našem internetovém obchodě naleznete zajisté nůžkový stan, který dokonale poslouží vašemu účelu a skvěle zapadne do prostoru u vašeho domu. Přejeme příjemné nakupování – do dvou pracovních dnů máte zboží doma!