Návrh kuchyně - tipy

Kuchyň je část místnosti, která se používá k přípravě pokrmů, vaření. Dříve se kuchyně uzavíraly do samostatných místností, ale v současné době se kuchyň stále více stává součástí bydlení. Většinou dojde ke sloučení kuchyně, jídelny a obývacího pokoje.

 
O co více je kuchyň vidět z ostatních místností, tím více nám záleží na jejím vzhledu. Každá hospodyňka určitě touží po krásné kuchyni (kuchyňské lince). Kuchyň by ale neměla být pouze hezká, ale také velmi funkční. Moderní kuchyně musí splňovat vysoké nároky na design i funkci.
 

V následujícím článku Vám poradíme tipy na naplánování Vaší vlastní kuchyně.

 
intelligent kitchen HettichVe funkční kuchyni je třeba mít naplánované pracovní zóny, prostor pro ukládání, dále musíme přemýšlet o ergonomii a úspoře času.
 
Všechny tyto důležité věci až do nejmenších detailů má promyšlené například firma Hettich -  výrobce a dodavatel nábytkového kování.
 
Správné navrhování kuchyní dbá na krátké a logické trasy, přehledné pracovní procesy a pohodlný přístup k veškerému obsahu skříní.
 

logo HettichIntelligent Kitchens

 
Koncepce Intelligent Kitchens Vám k tomu poskytuje řadu zajímavých podnětů a cenných doporučení.
 
Svojí koncepcí inteligentní kuchyně (Intelligent kitchens) Vám plánování vlastní kuchyně určitě usnadní a vyjasní. Návrh kuchyně Intelligent kitchens.
 

Základní tvary kuchyně

 
Vysvětlivky:
vysvětlivky tvary kuchyně
Jednoduchá kuchyňKuchně tvaru G
Kuchyně tvaru LKuchyně tvaru U
Ostrůvková kuchyněZdvojená kuchyně