Návrh interiéru

Návrhy interiéru - program ZDARMA na nabytek-sibera.czNávrh interiéru může být ZDARMA
 

Pokud se chystáte stavět nebo provádět rekonstrukci svého bydlení, dáte nám jistě za pravdu, že je dobré vědět, jak celé dílo dopadne. K tomu slouží návrh nebo projekt. Nechat si vytvořit návrh interiéru od bytového designéra může být nákladné.

Program na návrh interiérů
 

Pokud myslíte, že máte dostatek nápadů a chcete si vytvořit svůj návrh sami, využijte PROGRAM NA NÁVRH INTERIÉRU ZDARMA od naší partnerské firmy. Zdarma program slouží pouze pro vlastní nekomerční využití.

Jak to funguje?
 

Celý program funguje velmi jednoduše, je skvěle intuitivní. Nepotřebujete žádné programátorské vědomosti. Program je interaktivní nástroj ve kterém můžete navrhovat rozvržení interiéru a nábytku s využitím obsáhlé databáze připravených objektů. Těm můžete vybrat různé barvy, povrchy a hlavně rozměry. Nejprve se musíte zaregistrovat a pak můžete začít vytvářet návrh. Vaše výsledné návrhy jsou uložené na serveru a můžete je odesílat e-mailem, nebo o nich diskutovat ve fóru.

Výsledek
 

Výsledkem je hotový návrh, kde jasně vidíte, kolik kde zbývá místa a pod. Takto si můžete vyjasnit, jaký nábytek si koupíte třeba hotový a jaký si necháte vyrobit na zakázku. Ten si pak můžete objednat u nás. Jsme z okolí Prahy - Praha východ. Kontakt.

Návrh interiéru na nabytek-sibera.cz