Když ložiska, tak z Nymburku

Když ložiska, tak z Nymburku

Společnost Aknilas s.r.o. se sídlem v Nymburku založil Martin Souček v roce 2009 jako ryze českou společnost. Od počátku se firma specializuje na ložiska a průmyslové komponenty pro výrobu, servis strojů a strojních zařízení. S ložisky už tedy mají více než 15 let zkušeností. Postupně se zde podařilo vybudovat silný a zkušený tým odborníků. Velmi odborně vám poradí a navrhnou optimální řešení právě pro vaši aplikaci a rychle vám dodají vaše objednané komponenty.

Ložiska a další sortiment

Stěžejní jsou především ložiska, lineární vedení a další strojírenské produkty, včetně souvisejících náhradních dílů. Vše pochází od předních světových výrobců, jako jsou SKF, INA – FAG, TIMKEN, FAG, NSK, NTN, KOYO, McGill, LOCTITE, GUFERO, RUBENA, SIMRIT, MEGADYNE, GATES a další prověření dodavatelé z Evropy, Ameriky a Japonska. Většina produktů je skladem v Nymburku a ihned k odběru v kamenné prodejně, nebo k odeslání spolehlivým kurýrem. Prodej ložisek je opravdu rychlý.

Prodej ložisek a nabídka

V nabídce jsou ozubená kola, řetězy, řemeny klínové, ozubené a ploché, gufera, o-kroužky, v-kroužky a další těsnící prvky, lepidla i maziva. Doporučit lze ucelenou produktovou řadu značky Spanjaard, obsahující aditiva, čističe, mazadla, separátory, safestep, autokosmetiku a opakovaně plnitelné nádoby. V nabídce jsou i cenově dostupnější ložiska pro méně náročné aplikace. V daném oboru je společnost Aknilas s.r.o. opravdu komplexní. Provozuje i vlastní zakázkovou kovovýrobu. Specializuje se na výrobu ozubených kol a jiných komponentů podle přání zákazníka bez ohledu na minimální množství.

Spolehlivost a preciznost

Ve společnosti pracují kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými technickými i obchodními zkušenostmi. Ovládají pracovní postupy, které jsou dokumentovány vnitřním systémem jakosti, zavedeným na přípravu na certifikaci ISO 9002. Firma AKNILAS, s.r.o. si vybudovala pevnou pozici na trhu v oblasti dodávek ložisek a dalších produktů určených pro výrobu a servis strojů. Čeká vás vstřícný přístup, maximální nasazení a včasné dodržení všech závazků.