Jak zařídit ložnici za rozumnou cenu?

Jak zařídit ložnici za rozumnou cenu?

Hledáte možnosti jak si zařídit ložnici? Jak pořídím postel levně? Na čem můžu ušetřit a naopak kde zvolit kvalitu? V tomto článku Vám poradíme jak na to a co zvolit.

Ložnice je především místem odpočinku, a proto hlavním kusem nábytku je vaše postel. Samozřejmě musíte vzít v potaz prostor, který máte k dispozici. Potřebujete manželskou postel nebo jenom jednolůžkovou? Manželské postele se vyrábí v několika různých šířkách. Mezi ty nejčastější patří 160cm, 180cm a pokud máte velkou ložnici, můžete zkusit 2m šířku. Většinou kupujeme zvlášť rám postele, rošty a matrace. Výjimkou ale není koupit vše najednou.

Na matraci nešetřete

Výběr rámu postele závisí především na vzhledu, který se vám bude líbit.  Můžete si zde vybrat tu nejlepší cenovou nabídku. Postel pořídíte levně, avšak u roštu a především matrací zvolte především kvalitu. Obojí je dobré si nejprve vyzkoušet na vlastní kůži.

Vychytávky do ložnice

Ložnice se stává útočištěm za podzimních deštivých dní nebo studených zimních večerů, a proto se vám jistě budou hodit některé další vychytávky. Některé postele Vám nabídnou možnost polohování, které je perfektní nejen pro večerní čtení knížek, ale i pro sledování vašeho oblíbeného pořadu v televizi. Výhodné při pořizování postele je myslet na úložné prostory. Některé typy mají vestavěný úložný prostor například na náhradní deky či povlečení. Pokud si vyberete postel bez úložného prostoru, nezoufejte. Máme pro vás perfektní řešení. Tímto jednoduchým řešením jsou plastové boxy, které snadno zasunete pod postel.

A co dále?

Další nábytok do ložnice má větší variabilitu. Opět nezapomeňte si vše proměřit, než nakoupíte. Platí to nejen o nočních stolcích, lampičkách nebo prádelníku. Nezapomeňte také na stylové doplňky, které dotvoří atmosféru. V nabídce naleznete nejrůznější polštáře, plédy či deky pro ty opravdu studené dny a noci. Ať už zvolíte jakékoliv varianty, nezapomeňte hlavně na pohodlí, které pro vás musí ložnice splňovat.