Dřevěné sochy – postavy a zvířata na zahradu

Dřevěné sochy – postavy a zvířata na zahradu

Umění je tu od toho, aby přinášelo do našich životů radost, různorodost, pohodu, tajemnost nebo romantiku. Této skutečnosti jsou si dobře vědomi i mistři řezbáři, kteří vyřezávají originální dřevěné sochy motorovou pilou ve tvaru postav, zvířat, tvoří i rostliny, abstrakce, historické výjevy, velmi oblíbená je antika.  Přemýšlíte, že byste si váš pozemek okrášlili dřevěnou sochou ve tvaru postavy nebo zvířete? Pokud ano, tak vám s radostí představujeme řezbáře Radima Siberu, jehož tvorbu již mohli obdivovat diváci Primy v televizním pořadu Vychytávky Ládi Hrušky. Lásku k dřevu zdědil po svých předcích, kdy už jeho praděd pracoval se dřevem.  Některé zahradní sochy jsou větší, jiné zase menší. Snaží se vždy o maximální uspokojení potřeb svých zákazníků.

Dřevěné sochy mohou zdobit i váš interiér

Umělci se velmi rádi zabývají zobrazením postav nebo s vášni vyřezávají některé druhy zvířat. Siberovy sochy krášlí mnohé zahrady v Česku, kde lze obdivovat, jezevčíka, kočky, ptáky, krokodýla nebo i anděla, Budhu. Není pro něho problém vyrobit i nábytek podle vašeho přání. Zahradní sochy, které vzešly z rukou umělce Sibery, jsou nádherné.  Dokonalé v každém směru. Neváhejte a prohlédněte si jeho internetové stránky, kde si můžete sochy nebo užitné předměty objednat - drevene-sochy.cz. Uvidíte, že nebudete litovat.   

Tajemné sochy Moai

Líbí se vám zahradní sochy od řezbáře Sibery?  Je neuvěřitelné, co lze dokázat s obyčejnou motorovou pilou. A pokud vás fascinují obří sochy z Velikonočního ostrova jako tohoto pana z Chrudimi: „Již od dětství mne naprosto fascinovaly sochy Moai a příběhy o nich. Jsem rád, že jsem se konečně stal hrdým vlastníkem jedné z nich. Moje zahrada má pro mne nyní až skoro posvátnou a hlavně klidnou atmosféru, kde se cítím opravdu dobře. Moc děkuji pane Sibero za výtečnou práci!“ neváhejte ani vy s objednávkou.