Články o nábytku

Při výběru nábytku se můžete zjednodušeně řečeno vydat dvěmi cestami:

 1. máte o nábytku dostatek informací a jasné představy a nábytek tedy kompletně vybíráte sami.
 2. svěříte se do rukou architekta, který Vás celým procesem provede.

 

Ať už patříte k první nebo druhé skupině, u nás najdete články o nábytku, jeho výběru, výhodách a pod., které Vám konkrétní výběr usnadní...

Doporučujeme články o nábytku na Magazín.nabytek.net nebo idnábytek.cz

 • » Postele

  Budíte se ráno unavenější než jste šli večer spát? Jste ráno rozlámaní? Nastal čas k nakoupení nové postele. V následujících článcích se dozvíte všechny potřebné informace k nákupu postele. Jakou vybrat konstrukci, materiál postele, jaký design postele je nejvhodnější právě pro Vás...

  http://idnabytek.cz/postele/

 • » Skříně

  Skříně patří v podstatě do každé místnosti. Tj. všude tam, kde je třeba ukládat věci, oblečení, dekorace a podobně. Skříně v poslední době prošly obrovským vývojem. Situace na trhu tlačí neustále ceny skříní směrem dolů. To není dobře pro výrobce skříní, pro zákazníky bezpochyby ano.

 • » Zahrada

  Zahrada už dávno není místem, kde by se pohybovala zvířátka typu slepice a  znečišťovala by trávník. V dnešní době už nám jde o víc. Zahrada se stává místem klidu a relaxace. Pořizujeme si krásný venkovní nábytek, terasy, pergoly, zdobné zahradní dekorace a trávníky udržujeme k naší radosti. Vajíčka si přece můžeme koupit v místním marketu, že?

  Inspirujte se o párty stanech na idnabytek.cz

 • » Kvalitní digestoře a odsavače par

  Při vaření vzniká spousta nežádoucí páry a pachů. V zájmu zajištění čistého vzduchu je třeba tyto páry důkladně odsávat. K tomu slouží odsavače par a digestoře. Dnes jsou dostupné moderní odsavače a digestoře, které velmi dobře vypadají, jsou výkonné, tiché a nezničí náš rodinný rozpočet...

  http://idnabytek.cz/digestore/

 • » Vánoční osvětlení a Vánoční dekorace

  Každý rok se spolu s dětmi těšíme na Vánoce a již v tyto dny se dohadujeme, jak bude náš vánoční stromeček vypadat. Pak přijde na řadu vánoční osvětlení, bez kterého si nelze Vánoce představit.  Podle historických pramenů vánoční osvětlení nahrazuje plamen o Vánocích, který v minulosti symbolizoval příchod křesťanského Mesiáše Ježíš Krista.  Je s podivem, že se stromeček v Česku začal zdobit celkem pozdě, ale už na konci 19. století čeští skláři prorazili do celého světa se svými skelněnými ozdobami. Lidé si oblíbili i prskavky, které posléze nahradili elektrickými svíčkami.  Je tady nová doba a trh nabízí moderní vánoční osvětlení  a skvělé vánoční dekorace.

  Vánoční osvětlení vždy SKLADEM! Do 2 dnů u vás! T-zboží.cz

  Nevíte jak na vánoční výzdobu? Inspirujte se!

   

Zahradní altány – punc originality

Zahradní altány  - punc originality, stylu a pohostinnosti. S přicházejícími teplými dny uvítáme každý kousek stínu na zahradě. Altány nám spolehlivě zastřeší každou akci a nemusí vždy jít pouze o sešlost u grilu, ale také tyto výrobky využívají restauratéři a hoteliéři jako přístřešek u tanečního parketu nebo zastřešují posezení ve venkovním prostředí.

Jak z obyčejné koupelny udělat zajímavou? Díky umyvadlu

Jak z obyčejné koupelny udělat zajímavou? Díky umyvadlu

Máte starou nudnou koupelnu, kterou byste chtěli předělat, avšak nemáte na ní dostatek financí? Někdy stačí jen doplněk, který vaši koupelně dá nový vzhled anebo ji jistým způsobem osvěží a vy nemusíte předělat celou koupelnu, a přesto je rázem úplně jiná.